Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2003Bursa'da hava kirliliği sorunu ve alternatif enerji kaynaklarıErtürk, Hasan; Özer, Selmin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2014-08-25Ekolojik düşüncede feminizm – maskülizm diyalektiğiSam, Neslihan; Kef, Emine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2004Kent toprakları ve konut yerleşimlerinin ekonomik değer (Karşılık) analizi Bursa Nilüfer ilçesinde konut rayiç değerleri üzerine ekonometrik bir uygulamaErtürk, Hasan; Sam, Neslihan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2006Kentsel politikalar açısından afet öncesi önlemler Yalova Alan ÇalışmasıErtürk, Hasan; Güner, Hakan Yusuf; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2004Küreselleşme sürecinde 'mekansal yarılma' ve 'kentsel yoksulluk' olgusunun kuramsal ve uygulamalı bir analizi: Bursa-Işıktepe örneğiBerkay, Fügen; Bıçkı, Doğan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2002Küreselleşme ve küresel yerel süreçler etkileşiminde üst gelir grubu konut örneği: BademliArslanoğlu, Rana A.; Karakurt, Elif; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
1998Mekan ve sosyal yapı analizi: Görükle örneğiAslanoğlu, Rana; Bıçkı, Doğan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.
2004Modernleşme ve ulusal kimlik yaratımı sürecinde Ankara'nın sosyal-mekansal gelişimiErtürk, Hasan; Akbay, Can; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Kentleşme ve Çevre Sorunları Bilim Dalı.