Browsing by Author Tüz, Melek Vergiliel

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
1996Değişim yönetimi ve planlı değişimTüz, Melek Vergiliel; Güzel, Tülay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1991Dış ticaret sermaye şirketlerinin organizasyon yapıları ve Türkiye uygulamasıTüz, Melek Vergiliel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimleri Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1994Japon ve Amerikan işletmelerinin yönetim yapılarıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel
2003-06-01Kariyer planlamasında yeni yaklaşımlarUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel
2002Kişilik açısından stres yönetimiTüz, Melek Vergiliel; Mol, Ebru; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2002-12-01Kişisel mükemmeliği yakalamada nöro linguistik programlama (nlp) tekniğiUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel
1997Konaklama işletmelerinde verimlilikTüz, Melek Vergiliel; Dokunmazer, Gülsev; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2010-10-04Kriz yönetimi ve Türkiye'de krizlerin tarihsel gelişimi: Bursa'daki işletmelerde kriz yönetimi üzerine bir araştırmaTüz, Melek Vergiliel; Avgan, Sıla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2002Müşteri davranışında karar süreciTüz, Melek Vergiliel; Kösemehmet, Ömür; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2001Organizasyonel yaratıcılık ve bir uygulamaTüz, Melek Vergiliel; Cenkçiler, Şehnaz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Organizasyonlarda değişim, değişime tepki ve tepkilerin önlenmesiUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel
2003Öneri sistemi ve bir uygulamaTüz, Melek Vergiliel; Balseven, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1999Performans değerlendirme sonuçlarının kariyer planlanmasında kullanılmasıTüz, Melek Vergiliel; Çakal, Banu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1994Stratejik planlama ve bir uygulamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel
1999Toplam kalite yönetiminde stratejik planlamanın yeriTüz, Melek Vergiliel; Küçüksüleymanoğlu, Erhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1994Türk işletmelerinin yönetim yapılarının Japon ve Amerikan işletmeleri ile karşılaştırılmasıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tüz, Melek Vergiliel