Browsing by Author Tümer, Günay

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
1991İlahi dinlerin kutsal kitaplarında peygamberlik anlayışıTümer, Günay; Bozdağ, Bekir; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İslam Medeniyeti ve Sosyal Bilimler Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
1992İlâhi dinlerde ma'bedTümer, Günay; Güç, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1991Kur'an-ı Kerim'de adı geçen dinlerTümer, Günay; Hayıt, Halil; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimleri Enstitüsü.
1993Kur'an-ı Kerim'e göre Ehl-i KitabTümer, Günay; Kaya, Remzi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1995Makdisi'nin çeşitli dinler ve İslam hakkında verdiği bilgiler üzerinde bir araştırmaTümer, Günay; Sayar, Süleyman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1994Üniteryanizm`in doğuşu ve bunu etkileyen dini faktörlerTümer, Günay; Yılmaz, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1994Yahudilik, Hıristiyanlık ve İslam'da hicretTümer, Günay; Topuz, Mahmut; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1994Yahudilik-Hırıstiyanlık ve İslam'da suTümer, Günay; Ün, Enver; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.
1993Yahudilikte on emir ve Kur'an-ı Kerim'in bu emirler karşısındaki tutumuTümer, Günay; Sezen, Emin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı.