Browsing by Author Sağırkaya, Hakan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2020-07-10+4 °C ve +38 °C taşıma ve depolama sıcaklıklarında köpek oositlerinin in vitro olgunlaştırılmasına BSA ve FCS'nin etkileriSağırkaya, Hakan; Çetinkaya, Mehmet; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı​.
2001-04-27Değişik gelişim dönemlerinde bulunan hibrit fare embriyolarının vitrifikasyon yöntemiyle dondurulmasıDoğan, İbrahim; Bağış, Haydar; Sağırkaya, Hakan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı​.
1998Effects of Crlaa and TCM-199 media on invitro embryonic development until blastocyst stage in cattleUludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Sağırkaya, Hakan
2018-06-20Embriyo transfer uygulamaları ile repeat breeder ineklerde gebelik oranlarının araştırılmasıSağırkaya, Hakan; Say, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı​.
2012Implantasyon öncesi fare embriyolarindan farkli biyopsi teknikleri ile biyopsi örneği alinmasi sonrasinda embriyo gelişiminin in vitro ve in vivo incelenmesiSağırkaya, Hakan; Bağış, Haydar; Taşkın, Ali Cihan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı​.
2000-12-12KlonlamaBağış, Haydar; Bursa Uludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Sağırkaya, Hakan
2020Köpek oositlerinin vitrifikasyon yöntemiyle dondurulması ve partenogenez aktivasyonuSağırkaya, Hakan; Özalp, R. Gözde; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı​.
2003-08-01Memeli embriyolarının kriyoprezervasyonuBağış, Haydar; Uludağ Üniversitesi/Veteriner Fakültesi.; Sağırkaya, Hakan
2010-12-29Replacement of fetal calf serum with two different synthetic sera in in vitro maturation medium: effects on maturation, fertilization and subsequent development of cattle oocytes in vitroSağırkaya, Hakan; Üstüner, Burcu