Browsing by Author Parasız, İlker

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
19841980-1984 yılları arasında Türkiye'de enflasyon ve kontrol önerileriUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Parasız, İlker
198424 Ocak 1980 sonrası Türkiye'de uygulanan para politikasının reel ankes etkisi açısından değerlendirilmesiUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Parasız, İlker
2003Avrupa Para Birliği, Euro, dünyaya ve Türkiye'ye etkileriParasız, İlker; Özer, Aykut; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2000Bankacılık ve derecelendirmeParasız, İlker; Tuğutlu, Ali Seda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1994Bursa bölgesi spor tesislerinde etkinlik sorunuParasız, İlker; İlhan, Atilla; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1994Bursa yöresinde halkın spora eğilimi ve yeni spor tesis politikasının yönü üzerindeki etkileriParasız, İlker; Acar, Zaim Alparslan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1975Çarpanın parasal yönüDenizet, Jean; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Parasız, İlker
1994Finans kesiminde sigortacılıkParasız, İlker; Tuğutlu, S. Sena; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1999Gökova Körfezi'nin turizme ekonomik katkısıParasız, İlker; Çalca, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Bölümü/İktisat Politikası Anabilim Dalı.
1983L'inflation d'appauvrissement en TurquieUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Parasız, İlker
1985Monetarist - Keynesgil tartışmasıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Parasız, İlker
1994Para-sermaye piyasası aletleri ve son gelişmeler Türk sermaye piyasasına etkisiParasız, İlker; Özdeş, Mine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1998Türk Eximbank ve Türk Cumhuriyetleri ile ilişkileriParasız, İlker; Ülgen, Serpil Pınarbaşı; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2002Türkiye`de tütün destekleme politikalarıParasız, İlker; Canyakmaz, E. Canan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Politikası Bilim Dalı.
1996Yeni finansal tekniklerin Özbekistan'da uygulanabilirliği ve Türkiye örneğinden çıkartılan sonuçlarParasız, İlker; Sadıkov, Zakir; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi ve Tarihi Bilim Dalı.