Browsing by Author Korukçu, Abdurrahim

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
1990Batı Almanya'da arazi toplulaştırmasıUludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Kültürteknik Bölümü.; Arıcı, İsmet; Korukçu, Abdurrahim
1993Bursa ve yöresinde kimi kültür bitkilerine ilişkin sulama zamanının model yaklaşımı ile planlamasıKorukçu, Abdurrahim; Yazgan, Semih; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1998-10-26Bursa-Karacabey-Beylik köyü arazi toplulaştırmasının Care modeline göre bilgisayar destekli projelenmesi üzerine bir çalışmaKorukçu, Abdurrahim; Medetoğlu, Alper; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1998-09-16Küçük havzalar için yüzey akışın coğrafi bilgi sistemi ortamında modellenmesi üzerine bir araştırmaKorukçu, Abdurrahim; İstanbulluoğlu, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
2007Kısıntılı sulanan patatesin su-verim ilişkisiKorukçu, Abdurrahim; Ayas, Serhat; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
2004-10-01Mustafakemalpaşa sulama projesinde yönetim devir programının değerlendirilmesiKorukçu, Abdurrahim; Kuşçu, Hayrettin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1991-09-11Sulama amaçlı su depolama yapılarının işletim modelleri üzerinde bir incelemeKorukçu, Abdurrahim; Öztekin, Tekin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
2001-10-15Sulama projelerinde çevresel etki değerlendirilmesine yönelik bir araştırmaKorukçu, Abdurrahim; Büyükcangaz, Hakan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1997-06-13Sulama yönetiminde izleme ve değerlendirmenin etkinliği üzerinde bir araştırmaKorukçu, Abdurrahim; Değirmenci, Hasan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1982Sulama zamanı planlama yöntemlerinin şeker pancarı yaprak verimine etkisi üzerinde bir araştırmaEvsahibioğlu, A. Nejat; Uludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi.; Korukçu, Abdurrahim
1990-08Uludağ Üniversitesi Tarımsal Araştırma ve Uygulama Merkezi arazisinin drenaj sorunları ve çözüm yolları üzerinde bir incelemeKorukçu, Abdurrahim; Değirmenci, Hasan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Kültürteknik Anabilim Dalı.
1992Uludağ Üniversitesi tarımsal araştırma ve uygulama merkezi arazisinin drenaj sorunları ve çözüm yolları üzerinde bir incelemeUludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Tanmsal Yapılar ve Sulama Bölümü.; Değirmenci, Hasan; Korukçu, Abdurrahim
2010Water-yield relationships in deficit irrigated potatoUludağ Üniversitesi/Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksek Okulu.; Uludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü.; Ayas, Serhat; Korukçu, Abdurrahim
1996Yağmurlama sistemlerinde su dağıtım ağının optimum tasarımıKorukçu, Abdurrahim; Özder, Fatma Emine; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı.
1992Yalova ve yöresinde damla ve mini yağmurlama başlıkları ile sulama sistemleri üzerine bir incelemeUludağ Üniversitesi/Ziraat Fakültesi/Tanmsal Yapılar ve Sulama Bölümü.; Yazgan, Senih; Korukçu, Abdurrahim