Browsing by Author Arabacı, Ramiz

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
199715-16 yaş grubu güreşçilerine uygulanan model antrenman programının kuvvet ve dayanıklılığının gelişimi üzerinde olan etkisinin araştırılmasıÖzdemir, Erdem; Arabacı, Ramiz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2007Beden eğitimi öğretmenlerinin fiziksel aktivite düzeylerinin araştırılmasıUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi.; Arabacı, Ramiz; Çankaya, Cemali
2019-09-25Cimnastik antrenörlerinde iş doyumu ve örgütsel bağlılık durumlarının incelenmesiArabacı, Ramiz; Köse, Mehmet; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2017-01-06Farklı ısınma protokollerinin sporcu performansına akut etkileriArabacı, Ramiz; Topçu, Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2020-11-02G-toleransını etkileyen bazı fiziksel ve fizyolojik faktörlerin incelenmesiArabacı, Ramiz; Alpaslan, Tuncay; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Anabilim Dalı.
2018-06-18Genç futbolculara uygulanan farklı antrenmanların kalp atım hızı değişkenlikleri üzerindeki akut etkisinin incelenmesiArabacı, Ramiz; Pehlivan, Emirhan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2014-06-26Halk oyunları çalışmalarının çocukların fiziksel uygunluklarına etkisiArabacı, Ramiz; Tohumat, Murat; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Anabilim Dalı.
2006Türkiye voleybol antrenörlerinin sosyal tercihleri ve mesleklerine bakışlarıUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi.; Korkmaz, Faruk; Korkmaz, N. H.; Arabacı, Ramiz; Akça, Aygül; Akça, Cengiz
2002-04-30Yıldız ve genç güreşçilere uygulanan antrenman programının bazı fizyolojik özellikler üzerine etkisinin araştırılmasıÇankaya, Cemali; Arabacı, Ramiz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.