Browsing by Author Acar, Zaim Alparslan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-06-066222 sayılı kanunun bursa ilinde sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesindeki etkisinin incelenmesiAcar, Zaim Alparslan; Uğur, Erkalan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2015-01-13Arama ve kurtarma ekiplerinin fiziksel aktivite düzeylerinin incelenmesi (Bursa örneği)Acar, Zaim Alparslan; Pancar, Serkan; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Anabilim Dalı.
2021-08-17Beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin Beden Eğitimi ve Spor derslerinde teknoloji kullanım düzeyleri (Antalya ili örneği)Acar, Zaim Alparslan; Korkmaz, Emre; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2007-02-08Bodrum ve Kuşadası'ndaki beş yıldızlı otellerde kalan turistlerin rekreasyonel sorunlarıAcar, Zaim Alparslan; Adiloğulları, İlhan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Eğitim-Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1994Bursa yöresinde halkın spora eğilimi ve yeni spor tesis politikasının yönü üzerindeki etkileriParasız, İlker; Acar, Zaim Alparslan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2017-07-18Engelli bireylerin tekerlekli sandalye basketboluna yönelme nedenlerinin incelenmesiAcar, Zaim Alparslan; Yaşar, Yaşar; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2019-05-24Fitness salonunu kullanan bireylerin fiziksel aktiviteden beklentilerinin ölçülmesi (Yalova örneği)Acar, Zaim Alparslan; Aydın, Ahmet; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2021-07-28Özel eğitim sınıfı öğrencilerine Floor Curling oyununun öğretiminde eşzamanlı ipucuyla öğretim yönteminin etkililiğiAcar, Zaim Alparslan; Nişli, Muhammed Yunusnur; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2012-05-21Takım ve bireysel sporlarda 14-18 yaş sporculara uygulanan şiddetin boyutlarının araştırılmasıAcar, Zaim Alparslan; Bulut, Birsen; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
1998Yasal düzenlemelerin Türk sporuna katkısıAcar, Zaim Alparslan; Akbulut, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.