Browsing by Author Şahin, Hüseyin

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 24  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
20111980 sonrası serbestleşme döneminde Türkiye'de şeker sanayiiŞahin, Hüseyin; Yıldırım, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Ana Bilim Dalı.
2008Ab üyeliğinin Yunanistan ekonomisine etkileri ve Türkiye'nin üyeliği bakımından bir değerlendirmeŞahin, Hüseyin; Serdar, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2007Avrupa Birliği ve Türkiye'de serbest bölgelerŞahin, Hüseyin; Yazıcılar, Selin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2003Avrupa Birliği'nde ve Türkiye'de küçük ve orta boy işletmeler (KOBİ'ler)Şahin, Hüseyin; Basılgan, Müslüm; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi Bilim Dalı.
2003Azerbaycan'ın ekonomik yapısı ve petrolün ekonomideki yeriŞahin, Hüseyin; Nebiyev, Seymur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2010-07-13Bankalararası para piyasası üzerine teorik ve uygulamalı bir incelemeŞahin, Hüseyin; Gökçe, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2002Batı Trakya Türkleri'nin ekonomik durumu ve sorunlarıŞahin, Hüseyin; Serdar, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi ve İktisat Tarihi Bilim Dalı.
2020-01-28Bazı ham ve ticari ballarda ayırt edici parametre olarak invertaz ve glukoz-oksidaz aktivitesinin karşılaştırılmasıŞahin, Hüseyin; Kolaylı, Sevgi; Beykaya, Mehmet
2013Comparison of physical and biochemical characteristics of different quality of Turkish honeyCavdar, Sevda; Yıldız, Oktay; Şahin, Hüseyin; Karahalil, Fatma; Kolaylı, Sevgi
2013-07-30Finansal regülasyon ve finansal krizlerŞahin, Hüseyin; İlhan, Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2020-05-06Geographical fingerprint of astragalus (Astragalus Microcephalus Willd.) honey supplied from Erzincan region of TurkeyKara, Yakup; Şahin, Hüseyin; Kolaylı, Sevgi
2000Kamu kesimi iç borçlanmasının makro ekonomik etkileri ve Türkiye örneğiŞahin, Hüseyin; Aklan, Nejla Adanur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1981Kapitalizmin tanımı ve biçimleriPerroux, F.; Bursa Üniversitesi/İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi.; Şahin, Hüseyin
2010-11-29Küresel krizde Türk bankacılık sektörü: Türk bankacılık sektöründe düzenlemelerin küresel kriz ortamında etkinliğiŞahin, Hüseyin; İyice, Muammer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Uluslararası İktisat Ve İktisadi Gelişmeler Bilim Dalı.
2005Piyasa ekonomisi sisteminde süpermarketler: Perakende mübadele aşamasında toplulaşmanın ekonomik etkileriŞahin, Hüseyin; Gürsel, Volkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2006Serbest piyasaya geçiş ekonomilerinde gerçekleştirilen reform hareketi ve Türkmenistan örneğiŞahin, Hüseyin; Işık, Abdurrahman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1988Serbest rekabet sisteminin işleyişi ve aksaklıklarıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Şahin, Hüseyin
1982Tarımın ekonomideki yeri ve Türkiye'de tarımsal kredi politikasıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Şahin, Hüseyin
1998Teknolojik gelişmenin Türkiye'de bankacılık sektörüne etkileriŞahin, Hüseyin; Gülmez, Dilek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Genel İktisat Politikası.
1996Tekstil sektörünün Türkiye ekonomisindeki yeri, önemi ve sorunlarıŞahin, Hüseyin; Ayaz, Ümit; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/Genel İktisat Politikası Bilim Dalı.