Browsing by Author Öztürk, Ahmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 36  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Altı sigma yaklaşımı ve borusan şirketi uygulamalarıÖztürk, Ahmet; Güvener, Uluay Koçak; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Araştırması Bilim Dalı.
-Bekleme hattı modeli simülasyonu ve bir işletmede uygulanmasıÖztürk, Ahmet; Saygın, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı.
1975Bölgesel INPUT- OUTPUT modelinin yapımında kullanılan gözlemsiz tekniklerUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Öztürk, Ahmet
2002Bulanık doğrusal programlama ve bir tekstil işletmesinde uygulama denemesiÖztürk, Ahmet; Özkan, Mustafa M.; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
2006CPM ve PERT teknikleriyle proje planlama ve bir işletmede uygulanmasıÖztürk, Ahmet; Sarıca, İbrahim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
1984Cross-industry and simple location quotient techniques for constructing regional input -output modelsUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Öztürk, Ahmet
1985Çin Halk Cumhuriyetinde kalkınma stratejileri ve planlamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Öztürk, Ahmet
1996Çok amaçlı dağrusal programlama ve bir tekstil işletmesinde uygulama denemesiÖztürk, Ahmet; Özkan, Mustafa M.; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Ana Bilim Dalı.
1989Doğrusal olmayan programlama modellerinden quadratik programlamanın süt ve süt ürünlerinin üretim planlamasında uygulanmasıÖztürk, Ahmet; Bahtiyar, Basri; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1994Doğrusal programlama modeli ve bir otomotiv yan sanayii işletmesinde uygulama denemesiÖztürk, Ahmet; Meydan, Engin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı.
1988Döviz kuru öngörüsü için ekonometrik bir model denemesiÖztürk, Ahmet; Demir, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1976Dünya ekonomisinin yapısı basit bir girdi-çıktı formülasyon taslağıLeontief, Wassily; Öztürk, Ahmet
2022-06-10Ebeveynlerin iyi oluşlarında bilinçli farkındalık, öz-anlayış ve ebeveynlik stresinin rolü: Bursa ili örneğiÇetinkaya, Rahşan Siviş; Öztürk, Ahmet; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı.; 0000-0001-9469-838X
1983Endüstrileşme ve planlamaUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Öztürk, Ahmet
2012-09Factors affecting complication rates of percutaneous Nephrolithotomy in children: Results of multi-institutional retrospective analysis by pediatric stone disease study group of Turkish pediatric urology societyÖnal, Bülent; Satar, Nihat; Bilen, Cenk Y.; Güneş, Ali; Özden, Ender; Öztürk, Ahmet; Demirci, Deniz; İstanbulluoğlu, Okan; Gürocak, Serhat; Nazlı, Oktay; Tanrıverdi, Orhan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.; Doğan, Hasan Serkan; ABH-5513-2020
2008Fasoncu seçimi için AHS modelinin bir tekstil işletmesine uygulanmasıÖztürk, Ahmet; Arıkan, Vesile Sinem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Ekonometri Anabilim Dalı/Yöneylem Bilim Dalı.
1978Fırsat maliyeti ve gölge fiyatlarÖztürk, Ahmet
1975Gözlemsiz teknikler yardımıyla bölgesel input- output modelinin yapımı ve Antalya BölgesiÖztürk, Ahmet
1973Input- output modelleri için bir alternatif bir yöntemli varsayımDaniel W., Bromley; Öztürk, Ahmet
1984İşletme için input - output muhasebesiRichards, Allen B.; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Öztürk, Ahmet