Browsing by Author Çelikçapa, Feray Odman

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2001Belgeli turizm işletmelerinde nitelikli personel ihtiyacı ve Türkiye'de turizm eğitimiÇelikçapa, Feray Odman; Sarı, Alaattin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2000Deneysel tasarım yöntemi ve bir dokuma işletmesinde uygulanmasıÇelikçapa, Feray Odman; Kıyak, Ercan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2007-03-07Deniz taşımacılığında lojistik sisteminin performans ölçümü ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Gönel, Gökçe; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2005Hücresel üretim : Hücrelerin oluşturulmasında kullanılan yöntemlerin analizi ve bir vinç atölyesinde uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Başaran, Bülent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1997İlaç sektöründe kalite kontrol ve pazarlama ilişkisiÇelikçapa, Feray Odman; Arslan, Güldeniz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1988İleri üretim teknolojileri, üretim yönetimine etkileri ve bir araştırmaÇelikçapa, Feray Odman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1997İşletme kaynakları planlaması ve otomotiv yan sanayinde bir uygulamasıÇelikçapa, Feray Odman; Atay, Yüce Osman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi & Pazarlama Bilim Dalı.
2003Otomotiv sektöründe verimlilik ölçümü ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Dağlar, Mine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2006Otomotiv yan sanayiinde süreç hata türleri ve etkileri analizi ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Koru, Ergün; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2010Tedarikçi seçim stratejileri ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Günal, Serdar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1999Toplam kalite yönetimi felsefesinin eğitim sektörüne uygulanabilirliğiÇelikçapa, Feray Odman; Yurter, Melike; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Pazarlama Bilim Dalı.