Browsing by Author Türe, Murat

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
1993An application of the aircraft identificationUludağ Üniversitesi/Mühendislik Mimarlık Fakültesi/Elektronik Mühendisliği Bölümü.; Türe, Murat
2001-01-16Çevrimiçi sistem parametrelerinin kestirimiTüre, Murat; Düven, Ekrem; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1997-10-14Genetik algoritmalar yardımıyla optimizasyonTüre, Murat; Akan, Fecire Nihan; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1997-01-07Kendinden ayarlamalı denetleyici tasarımıTüre, Murat; Arı, Seçkin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1996-12-16Mikrodenetleyici temelli otomatik ayarlanabilen PID denetleyicisi tasarımı ve gerçeklenmesiTüre, Murat; Cengiz, Şahin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
2003PID denetleyicilerinin farklı yaklaşımlarının incelenmesi ve gerçeklenmesiTüre, Murat; Müftüoğlu, Taner; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Anabilim Dalı.
1995PID kontrol organı katsayılarının otomatik olarak ayarıTüre, Murat; Aydın, Tekin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1993Sürekli sistem model parametrelerinin on-line olarak belirlenmesiUludağ Üniversitesi/Mühendislik Mimarlık Fakültesi.; Türe, Murat
2002-07-18Sürekli zaman parametrelerinin bulunmasıTüre, Murat; Hatun, Metin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1985Tarama çeviriciler için dijital kontrol sisteminin senteziTütüncüoğlu, Ergür; Türe, Murat; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Anabilim Dalı.
1994-09-26Tek kullanıcılı bir bilgisayarın çok kullanıcılı bir bilgisayar sisteminin bir parçası şeklinde optimum kullanımının donanım ve yazılım olarak gerçeklenmesiTüre, Murat; Hacılar, Recep; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.
1998-11-16Tek uzuvlu elastik manipulatörün yörünge kontrolüTüre, Murat; Aymak, Buket; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Elektronik Mühendisliği Anabilim Dalı.