Browsing by Author Gündüz, Eren

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-12-12Fıkıh kaidelerinden istisna sebepleriGündüz, Eren; Rabıe, Mohamad Nadeem Alhaj; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2019-10-11İmam şevkânî’ye göre tahâret konularına ilişkin şerʿî ruhsatlarGündüz, Eren; Alsayed, Hesham Ali Mohammed Hasan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Ana Bilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2007-06-05İmam Zeyd B. Ali, El-Mecmû'u'l-Fıkhî adlı eseri ve İslâm hukuk düşüncesindeki yeriDöndüren, Hamdi; Gündüz, Eren; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2019-10-03Zeydiyye fıkhında gayri müslimlerle ilişkiler ile ilgili hükümler ve Hanefi fıkhı ile mukayesesiGündüz, Eren; Emine, Yavaş; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2019-10-03Zeydiyye fıkhında had suçları ile ilgili hükümler ve Hanefî fıkhı ile mukayesesiGündüz, Eren; Özdoğan, Yasemin; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2019-10-11Zeydiyye fıkhında nikâh ile ilgili hükümler ve Hanefî fıkhıyla mukayesesiGündüz, Eren; Çiçek, Neslihan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.
2018-09-12Zeydiyye fıkhında talak ile ilgili hükümler ve Hanefi fıkhıyla mukayesesiGündüz, Eren; Avcı, Meryem Merve; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Temel İslam Bilimleri Anabilim Dalı/İslam Hukuku Bilim Dalı.