Browsing by Author Özdemir, Erkan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 26  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2020-01-29Açık inovasyon faaliyetlerindeki riskler, engeller ve kazanımlar: Özel bir banka üzerinde keşfedici bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Oran, Şüheyda; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı.
2019-10-03Duygusal zeka ve duygusal zekanın tüketicilerin hedonik satın alma davranışına etkisiÖzdemir, Erkan; Seven, Ebru; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2017-06-12Duyusal markalama ve tüketicilerin marka algısında duyusal markalamanın (beş duyunun) rolüÖzdemir, Erkan; Pekar, Eda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2021-07-05E-ticaret işletmelerinin kullandıkları kişiselleştirme uygulamalarının müşteri memnuniyeti üzerindeki etkileri: Online müşteriler üzerinde bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Kurt, Jale; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.; 0000-0002-8179-8290
2019-07-05E-ticarette tüketici güvenini etkileyen faktörler ve tüketicilerin online satın alma niyeti üzerinde güvenin etkisi: Tüketiciler üzerinde bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Sönmezay, Mustafa; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2015-06-12Eğitim hizmetleri pazarlaması: Uludağ Üniversitesi'nde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrenciler üzerinde bir alan araştırmasıÖzdemir, Erkan; Bümen, Hatice; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2012Gender and e-marketing: The role of gender differences in online purchasing behaviorsUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Özdemir, Erkan; ABE-6723-2020
2021-02-26İşletmelerin tedarik zinciri yönetim yeteneklerinin pazarlama performansına etkisi: Bursa’daki üretim işletmeleri üzerinde bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Kırcı, Burak; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.; 0000-0001-9571-7861
-İşletmelerin yenilik ve pazarlama performansları üzerinde teknolojik yenilik yeteneklerinin etkisi: Türkiye'deki teknopark işletmeleri üzerinde bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Bil, Erkan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2005Kadın tüketicilere yönelik pazarlama stratejileri ve Bursa ilinde bir uygulamaTokol, Tuncer; Özdemir, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2018-10-17Kuşaklara göre tüketicilerin satın alma karar stillerinin tekrar satın alma niyeti üzerindeki etkileri: Giyim sektöründe bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Kılıç, Hande Arıkan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2003Liderlik ve etikUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Özdemir, Erkan
2001Pazarlama kararlarında etik değerlerin rolü ve bir uygulamaTokol, Tuncer; Özdemir, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2015-07-09Pazarlamada artırılmış gerçeklik ve karekod teknolojileri: Tüketicilerin artırılmış gerçeklik teknoloji algılamaları üzerine bir alan araştırmasıÖzdemir, Erkan; Bilici, Fatih; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2021-08-24Pazarlamada yapay zekânın kullanımı: Yapay zekâ pazarlama araçlarının tüketici kabulüne ilişkin bir araştırmaÖzdemir, Erkan; Kamran, Hashmatullah; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.; 0000-0001-6326-7341
2015Politik pazarlama iletişimi: 2015 genel seçimleri öncesinde Türkiye'deki siyasi partilerin web sitelerinin içerik analizi yöntemiyle incelenmesiÖzdemir, Erkan; Attouf, Zouhair; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı
2019-05-23Sakin şehirde (Cittaslow) yaşayanların misafirperverlik anlayışlarının yerli turistlerin şehri tekrar ziyaret etme niyeti üzerindeki etkisi: Seferihisar örneğiÖzdemir, Erkan; Köse, Hasan Hüseyin; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2020-01-29Satış elemanlarının satış müzakere becerilerinin algılanan satış performansı üzerindeki etkileriÖzdemir, Erkan; Yılseli, Hakan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim ve Pazarlama Bilim Dalı.
2010Sosyal güvenlik reformu sonrası tüketici olarak hastaların hastane seçimi: pazarlama açısından bir alan araştırmasıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonometri Bölümü.; Özdemir, Erkan; Kılıç, Serkan; Aydın, Z. Berna
2018Suriye göçünün işletmelerin pazarlama uygulamaları üzerindeki etkileri: Gaziantep örneğiÖzdek, Berk; Uludağ Üniversitesi/İktisat İdare Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Özdemir, Erkan