Browsing by Author Çankaya, Cemali

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-06-286-10 yaş arası spor yapan ve yapmayan ilkokul öğrencilerinin bazı antropometrik ve motorik özelliklerinin incelenmesiÇankaya, Cemali; Kurt, Esra; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2019Amatör dövüş sporcularının sosyal güvenlikleri ile ilgili farkındalıklarının belirlenmesiÇankaya, Cemali; Gökduman, Çiğdem; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2007Beden eğitimi öğretmenlerinin fiziksel aktivite düzeylerinin araştırılmasıUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi.; Arabacı, Ramiz; Çankaya, Cemali
2007Beden Eğitimi ve Spor Bölümlerine öğrenci seçme ve sınav yöntemlerinin değerlendirilmesiUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi.; Çankaya, Cemali; Erden, Salih; İlhan, Atilla
2019Beden eğitimi ve spor öğretmenlerinin fiziksel aktivite ve mesleki tükenmişlik düzeylerinin incelenmesiÇankaya, Cemali; Demir, Fatma; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı/Beden Eğitimi ve Spor Bilim Dalı.
2005-04-04Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı spor salonları verimliliklerinin karşılaştırılmasıÇankaya, Cemali; Atasoy, Berkan; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2002-04-01Kırsal bölgelerde spor eğitimi ve değnek aşırma oyunuUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi/Beden Eğitimi ve Spor Bölümü.; Çankaya, Cemali
1988Spor tesislerinde eğitim sorunları ve çözüm yolları -Uygulamadan bir örnek-Çankaya, Cemali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2020-01-24Üniversite öğrencilerinin internet bağımlılığı ve fiziksel aktiviteye katılım düzeylerinin incelenmesiÇankaya, Cemali; Avşar, Gürsele; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.
2002-04-30Yıldız ve genç güreşçilere uygulanan antrenman programının bazı fizyolojik özellikler üzerine etkisinin araştırılmasıÇankaya, Cemali; Arabacı, Ramiz; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı.