Browsing by Author Zencirkıran, Memet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2014-09-29Çağrı merkezlerinde denetim-direniş ilişkileri bağlamında enformel örgütlenmenin koşulları ve sonuçları: Çağrı merkezi çalışanları derneği örneğiZencirkıran, Memet; Tartanoğlu, Şafak; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Bilim Dalı.
2020-05-21Çalışma hayatında anneliğin dönüşümü: Bursa ölçeğinde çalışan anneler üzerine bir uygulama araştırmasıZencirkıran, Memet; Kılıç, Eda; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Bilim Dalı.
2015Güvencesiz istihdam: Bursa'da kamu sektöründe taşeron çalışanlar üzerine nitel bir araştırmaZencirkıran, Memet; Soysal, Gözde; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Bilim Dalı.
2019-08-06Küreselleşme sürecinde kırsalın dönüşümü ve tüketim: Bursa Cumalıkızık örneğiZencirkıran, Memet; Özen, Medet Ali; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Bilim Dalı.
2003Postmodernite ve örgütler: Moderniteden postmoderniteye geçiş sürecinde örgütsel dönüşümler ve internet örgütleri üzerine bir uygulamaBozkurt, Veysel; Zencirkıran, Memet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı/Yönetim ve Çalışma Sosyolojisi Bilim Dalı.
1997Türkiye'de işadamlarının çalışma hayatına ilişkin değerleri: MÜSİAD ve TÜDİAD örneğiBozkurt, Veysel; Zencirkıran, Memet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.