Browsing by Author Zarifoğlu, Mehmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
1985Akut serebravasküler hastalıklarda BOS ve serumda beta- endorfin konsantrasyon değişmeleriZarifoğlu, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2008Hafif kognitif bozukluğu olan ve olmayan parkinson hastalarının nöropsikolojik testler ve hipokampal volümlerin kontrol grubu ile karşılaştırılmasıZarifoğlu, Mehmet; Yıldız, Demet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2011İdiopatik parkinson hastalığında yürüme ve postürün değerlendirilmesiZarifoğlu, Mehmet; Emirza, A. Mine Altun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2012Kronik ve epizodik tipte migren hastalarında beyin volüm değişiklikleri ve ilişkili kognitif fonksiyonların sağlıklı bireyler ile karşılaştırılmasıZarifoğlu, Mehmet; Şener, Deniz Kamacı; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2016Migren olgularında vestibüler etkilenme ; yürüme ile denge üzerindeki etkisinin değerlendirilmesiZarifoğlu, Mehmet; Yıldırım, Öznur; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2010Migreni olan okul çalışanlarında migren tedavisinin özürlülük ve ekonomik kayıp üzerine etkisi: Prospektif çalışmaZarifoğlu, Mehmet; Şen, Çiğdem Çavdar; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2018Multiple skleroz gelişimi ile ilişkili miRNA'ların araştırılmasıZarifoğlu, Mehmet; Sarıdaş, Furkan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
1994Serebrovasküler hastalıklarda Tc-99m HMPAO (rCBF) ve Tc-99m işaretli eritositlerle (rCBV) yapılan kombine spect ile rejional serebral perfüzyon rezervinin (rCPR) değerlendirilmesiZarifoğlu, Mehmet; Sarıkaya, İsmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nükleer Tıp Anabilim Dalı.