Browsing by Author Yerci, Ömer

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Gastroenteropankreatik nöroendokrin tümörlerde somatostatin reseptör 2 ve somatostatin reseptör 5 ekspresyonlarının immünohistokimyasal olarak belirlenmesi ve klinikopatolojik değişkenlerle karşılaştırılmasıYerci, Ömer; Şehitoğlu, İbrahim; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
2013Gastrointestinal sistemde malignite şüpheli lezyonlardan elde edilen endoskopik fırça ve biyopsi materyallerinin karşılaştırılmasıYerci, Ömer; Çetin, Elif; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
2007Heaptosellüler karsinomalı hastalarda somatostatin rseptör 1 (SSTR1) ve somatostatin resptör 5 (SSTR5) ekspresyonunun immünohistokimyasal yöntemlerle saptanmasıYerci, Ömer; Koç, A. Ebru Uzun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
1999Helikobakter pilori ve tanısında kullanılan CLO test, histolojik yöntemlerin karşılaştırılmasıYerci, Ömer; Balaban Adım, Şaduman; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
1988İçme sularına %10 ve %20'lik etil alkol karıştırılan farelerin karaciğer, akciğer, dalak, böbrek ve kalplerinde meydana gelen histopatolojik değişikliklerin incelenmesiYerci, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
2014Kolorektal adenomlarda revize viyana sınıflandırılmasına göre patologlar arasındaki uyum ile Kİ-67 ve P53 immunhistokimyasal boyamalarının histopatolojik tanıdaki rolüYerci, Ömer; Moray, Melike Nalbant; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
1998Kolorektal karsinomlarda P-glikoprotein ekspresyonu ve multipl prognostik faktörlerle ilişkisiYerci, Ömer; Filiz, Gülaydan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.
2010-04-28Kronik viral hepatitlerde histopatolojik bulgularla laboratuvar göstergeleri arasındaki ilişkiYerci, Ömer; Gürel, Selim; Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Patoloji Anabilim Dalı.
2009Mide biyopsilerinde Sydney sınıflamasına göre histolojik değerlendirme ve helikobakter pilori ile hücre proliferasyon ilişkisinin araştırılmasıYerci, Ömer; Uğraş, Nesrin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Patoloji Anabilim Dalı.