Browsing by Author Yavaşcaoğlu, Belgin

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Artroskoik anterior cruiate ligament onarımı cerrahisinin postoperatif analjezisinde intraartiküler levobupivakainin etkin konsantrasyonunun belirlenmesiYavaşcaoğlu, Belgin; Mandıracı, Bilgen Onbaşı; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2012Deksketoprofen ve tramadolün postoperatif analjezik etkilerinin karşılaştırılmasıYavaşcaoğlu, Belgin; Özkan, Süreyya; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2009Endoskopik retrograd kolanjiopankreatografi işlemi için bilinçli sedasyon uygulamasında propofol ile deksmedetomidinin hemodinami ve kognitif fonksiyonlara etkisinin karşılaştırılmasıYavaşcaoğlu, Belgin; Ceylan, Gürkan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2012Ketamin ve deksmedetomidinin propofol ile ko-indüksiyonunun laringeal maske yerleştirme başarısına etkilerinin karşılaştırılmasıYavaşcaoğlu, Belgin; Ahun, Filiz; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2012Laparoskopik kolesistektomi uygulanan olgularda lornoksikam ile lornoksikam-gabapentin kombinasyonunun postoperatif analjezi üzerine etkilerinin karşılaştırılmasıYavaşcaoğlu, Belgin; Orhan, Gültekin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2010Opere edilecek olgularda bitkisel ürün kullanımının değerlendirilmesiYavaşcaoğlu, Belgin; Bayraktar, Selcan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2011Pregabalinin aksiller blok sonrası postoperatif analjeziye etkisiYavaşcaoğlu, Belgin; Pürcü, Özden Özkurt; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2008Propofol ile deksmedetomidin sedasyonunun aksiller blok uygulaması üzerine olan etkisinin karşılaştırılmasıYavaşcaoğlu, Belgin; Ata, Filiz; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2016Skolyoz cerrahisi sonrası postoperatif yoğun bakım gereksiniminin belirlenmesinde preoperatif ve intraoperatif risk faktörleri: Retrospektif değerlendirmeYavaşcaoğlu, Belgin; Bora, Sinan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2015Türkiye'de pediyatrik kaudal epidural anestezi uygulamalarının değerlendirilmesiYavaşcaoğlu, Belgin; Topal, Ümit Hüseyin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.