Browsing by Author Yılmazlar, Aysun

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2009Aksiller anestezide sedasyon amaçlı kullanılan midazolamın bolus ve infüzyon dozlarının karşılaştırılmasıYılmazlar, Aysun; Bahtiyar, Nedret Hacıferat; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2009Anestezi uygulamasında hasta memnuniyet düzeyini nasıl yükseltebiliriz?Yılmazlar, Aysun; Atlas, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
1994Organik fosforlu insektisit zehirlenmelerinde klinik, kolinesteraz enzim aktivitesi, tedavi ve beyin SPECT çalişmaları arasındaki ilişkinin incelenmesiYılmazlar, Aysun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2010Ortopedik cerrahide preoperatif solunumsal değerlendirme ve anestezi tekniği seçimi ile morbidite-mortalite ile olan ilişkisinin retrospektif olarak incelenmesiYılmazlar, Aysun; Güven, Tahir; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2010Pediatrik ortopedik ekstremite cerrahisinde ameliyat yerine yerleştirilen kateter ile lokal anestezik enjeksiyonunun postoperatif ağrı tedavisi üzerine etkisiYılmazlar, Aysun; Bulut, S. Tolga; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.
2007Total diz artroplastisi sonrası intravenöz ve epidural hasta kontrollü analjezi tekniklerinin postoperatif ağrı ve diz rehabilitasyonu üzerine etkilerinin karşılaştırılmasıYılmazlar, Aysun; Bozkurt, Merlin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı.