Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2007Beden eğitimi öğretmenlerinin öğrenme ortamını bozan davranışlara karşı geliştirdikleri davranış stratejileri (Bursa ili örneği)Uludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.; Korkmaz, Faruk; Korkmaz, Nimet Haşıl; Özkaya, Güven
1996Doxorubicin kombinasyonu ile tedavi gören yumuşak doku sarkomlu olgularda ekokardiyografik olarak sol ventrikül fonksiyonlarının izlenmesiCordan, Meltem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
1992Gestasyonel diabetes mellitus tanısında 50 gram glukoz tarama testi, 100 gram oral glukoz tolerans testi ve HbAıc düzeyinin değeriUncu, Gürkan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
2005İdiyopatik karpal tünel sendromu tedavisinde terapötik ultrason, steroid enjeksiyonu ve splint kullanımının etkinliğinin randimize kontrollü araştırılmasıKüçükoğlu, Hilmi Selçuk; Kumaş, Ferda Firdin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
2010-01-12Osmanlılar döneminde Bursa’da yaptırılan hastanelerUludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.; Erer, Sezer
1986Perikard hastalıklarında kompüterize tomografinin önemiÖzcan, Fahri; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
1996Retinal fotokoagulasyon tedavisi sonrası yaşa bağlı makulopati sıklığıÖzpolat, Hakan Taner; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
1993Şizofrenide viziomotor performans ve dikotik dinleme testleri ile serebral lateralizasyonun araştırılmasıBaş, Meltem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
2005Temporomandibular eklem ankilozu tedavisinde gap artroplastiyle birlikte interpozisyonel materyal olarak insan amniotik membranın kullanımıyla ilgili deneysel çalışmaÖzgenel, Güzin Yeşim; Tuncel, Umut; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.
2002-04-01Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü son sınıf öğrencilerinin benlik ve mesleki benlik kavramları arasındaki bağdaşım düzeylerini etkileyen bazı faktörlerUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi/Beden Eğitimi ve Spor Bölümü.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi.; Özdemir, A. Reyzan; Özdemir, Erdem; Akça, Cengiz; Ediz, Bülent; Akça, Aygül