Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 127  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-03-05Akıllı telefonlarla mobil bankacılık uygulaması ve tüketici tatmin analiziAltıntaş, Murat Hakan; Yaşar, İnanç Kadir; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Anonim şirketlerde tutulması gereken defterler ve belgelerin tutulmaması durumunda uygulanacak yaptırımların değerlendirilmesiKorkmaz, Hamdi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003Araç rotalama problemlerine genetik algoritma yaklaşımı ve bir uygulamaEmel, Gül Gökay; Taşkın, Çağatan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2015-08-24Azerbaycan'da doğrudan yabancı yatırımlar ve doğrudan yabancı yatırımları etkileyen faktörlere ilişkin bir uygulamaAnbar, Adem; Süleymanlı, Javid; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1998Bakım planlamasıÇelikçapa, Feray; Birmeç, Kaan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1988Bankalararası para ve yabancı para piyasaları ve Türkiye uygulamalarıBarutçugil, İsmet S.; Bağdatlıoğlu, Dilek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1999-09Bankalarda kredi kartı pazarlaması ve Bursa'da bir uygulamaTokol, Tuncer; Civelek, Okay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1991Basın işletmelerinde yönetsel sorunlar ve modellerin analiziSabuncuoğlu, Zeyyat; Özman, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003Bilgi yönetimi açısından yetkinliklere dayalı performans yönetim sisteminin analizi ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Sayılar, Yücel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1995Bilgisayar ile bütünleşik JIT (CIJIT) üretim sistemi ve bir araştırmaYılmaz, Zekai; Kasap, Gülay Coşkun; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Bursa ili kamu kuruluşlarındaki halkla ilişkiler çalışmalarıSabuncuoğlu, Zeyyat; Asa, Yurdanur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2018-03-05Çalışanların örgütsel destek algısı ve psikolojik sahiplenmelerinin, sessizlik davranışlarına ve görev performansına etkisi: Eğitim sektöründe bir araştırmaÇiftçioğlu, Başak Aydem; Akçin, Kültigin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2000Çalışanların yetkilendirilmesi ve işletmelerde yetkilendirmeye geçiş süreciEfil, İsmail; Gümüş, Murat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2007-03-07Deniz taşımacılığında lojistik sisteminin performans ölçümü ve bir uygulamaÇelikçapa, Feray Odman; Gönel, Gökçe; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Doğal grupların analizinde sosyometrinin rolüSabuncuoğlu, Zeyyat; Şirin, Meral; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1995Dış ticarette ödeme şekilleri ve tek düzen muhasebe sistemine göre muhasebeleştirilmesiLazol, İbrahim; Acar, Nurşen; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2016-10-20EFQM mükemmellik modelinin işletmelerin stratejik yeteneklerine katkısıEfil, İsmail; Cıranoğlu, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2007Eğitim kurumları için kurumsal performans ölçümüne yönelik bir model geliştirme çalışmasıTak, Bilçin; Yazır, Tahsin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2002Eğitim sürecinde denetim-verimlilik ilişkisi ve Polis Meslek Yüksekokulunda bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Çiçekli, Vadi; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1992Ek mali tabloların yönetim kararlarında kullanılmasıGücenme, Ümit; Demirer, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.