Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2015-07-31Avrupa mükemmellik modelinin öz değerlendirme aracı olarak eğitimde uygulanmasının çalışan memnuniyeti ile iş tatmini üzerine etkileri ve eğitim kurumlarında karşılaştırmalı değerlendirmeEfil, İsmail; Armağan, Tan Tamer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2011-12-13Entegre yönetim sistemleri ve bir uygulama örneğiEfil, İsmail; Eryaşar, Ömür; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2004Faaliyet tabanlı bütçeleme tekniği ve bir uygulamaLazol, İbrahim; Eker, Melek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2006Finansal kurumlarda faaliyet tabanlı maliyetleme ve bir uygulamaKaygusuz, Sait Z.; Okyay, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2010-01-13Hedge Fonların küresel krizdeki rolü ve Türkiye'de finansal piyasalar üzerine etkileriKarabıyık, Lale; Kalkan, Kadri; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2016-06-27İç kontrol kavramı, unsurları ve bir kamu kurumunda iç kontrol sisteminin oluşturulmasına yönelik uygulama ve sistemin etkinliğinin değerlendirilmesi: Yalova Üniversitesi örneğiIldır, Ali; Türkdoğan, Nejla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2004Norm kadro ve norm kadro uygulamasıTüz, Melek; Erdem, Fikrullah; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2005Örgütsel DNA ve bir uygulamaTüz, Melek; Çandır, Ercan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2004Personel seçiminde beden dilinin rolüSabuncuoğlu, Zeyyat; Yıldırım, Gülşen; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2017-05-05Sanal organizasyonların yönetim fonksiyonları açısından geleneksel işletmelerden farklılıkları: Bir uygulama örneğiÇiftçioğlu, Başak Aydem; Çakmak, Zafer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2009-10-27Yönetim açısından bölümlere göre raporlamaErtürk, Halis; Poroy, Nergis; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.