Browsing by Author Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2015-02-26Bilişim teknolojileri öğretmenleri ve öğretmen adaylarının tablet bilgisayarla eğitime ilişkin görüşleriÖncü, Semiral; Türe, Cem; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2018-09-08Bursa ilinde öğrenci-veli- öğretmenlerin eğitim bilişim ağının kullanım sıklığının belirlenmesiŞentürk, Aysan; Özgümüş, Özkan; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2017-04-28Eğitsel veri madenciliği ile öğrenci profillerinin belirlenmesiŞentürk, Aysan; Ersöz, Abdullah Ragıp; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2014-09-19Ortaöğretimdeki sayısal derslerde etkileşimli tahtanın etkin kullanımının araştırılmasıŞentürk, Aysan; Görhan, Meryem Fulya; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2016-03-11Programlama öğretiminde kullanılabilecek yazılımlara ilişkin öğretmen görüşleriUzun, Adem; Baltalı, Salih; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2016-08-26Scratch ile programlama öğretiminde oyunlaştırmanın öğrenci katılımına etkisiŞengel, Erhan; Fidan, Ayça; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.
2018Scratch İle programlama öğretiminin ortaokul 5. ve 6. sınıf öğrencilerinin problem çözme becerileri üzerindeki etkisinin incelenmesi.Göktalay Baltacı, Şehnaz; Vatansever, Özkan; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Anabilim Dalı.