Browsing by Author Turan, Ömer Faruk

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2010Klinik izole sendrom ve multiple skleroz hastalarında kognitif fonksiyon bozuklukların nörofizyolojik, nöropsikolojik testler ve nöroradyolojik olarak değerlendirilmesiTuran, Ömer Faruk; Bakar, Mustafa; Yıldız, Ayçin; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2010Multipl sklerozlu hastalarda beyin atrofisi, kognisyon ve optik koherans tomografi ilişkisinin sağlıklı kontroller ile karşılaştırılmasıBakar, Mustafa; Turan, Ömer Faruk; Yurtoğulları, Şükran Ç.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2017Multiple skleroz tanısıyla takip edilen hastalarda fingolimod ve teriflunamid tedavilerinin etkinliğinin retrospektif değerlendirilmesiTuran, Ömer Faruk; Ertaş, Ahmet Candost; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2012Relapsing remitting multipl skleroz hastalarında ekstrakraniyal ve intrakraniyal venöz yapıların doopler sonografi, kraniyal MR venografi ve selektif venografi ile değerlendirilmesi ve sağlıklı kontroller ile karşılaştırılmasıTuran, Ömer Faruk; Kaygılı, Emine; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2011Relepsing remitting multipl skleroz hastalarında atak ve remisyon dönemlerinde serum D vitamini düzeylerinin ve nöropsikolojik testlerle ilişkisinin değerlendirilmesiTuran, Ömer Faruk; Tolgay, Elif Nalan Gökçen; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2016Uyku polikliniğine başvuran multiple skleroz tanısı ile takipli olgularda yorgunluk ve uyku bozukluklarının polisomnografik ve demogafik incelenmesiTuran, Ömer Faruk; Sıvacı, Ali Özhan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.
2006Yorgunluğu olan multiple sklerozlu hastalarda modafinilin klinik ve nörofizyolojik testler üzerine etkisinin incelenmesiTuran, Ömer Faruk; Akdoğan, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Nöroloji Anabilim Dalı.