Browsing by Author Tokol, Tuncer

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 29  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
1999-09Bankalarda kredi kartı pazarlaması ve Bursa'da bir uygulamaTokol, Tuncer; Civelek, Okay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1975Çok uluslu işletmeler ve uyguladıkları stratejilerTokol, Tuncer
1982Gelişmiş ülkelerde ve Türkiye'de sermaye piyasasının düzenlenmesinde devletin rolüTokol, Tuncer
2002İlişki pazarlaması ve ticari bankalarda bir uygulamaTokol, Tuncer; Acar, Alper; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2006-11-03İnternet üzerinden reklam ve Türkiye uygulamasıTokol, Tuncer; Atala, Sinan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1994İşletmelerde ambalajlama sorunları ve gıda sanayiinde bir uygulamaTokol, Tuncer; Kaya, Ramazan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1997İşletmelerin tüketiciyi korumaya yönelik politikaları: Avrupa Topluluğu ve Türkiye örneğiTokol, Tuncer; Duman, R. Gürol; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Pazarlama Bilim Dalı.
1994İşletmelerin ürün garanti yönetimine ilişkin politikaları ve uygulanabilirliğinin araştırılmasıTokol, Tuncer; Yüksel, Sibel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2005Kadın tüketicilere yönelik pazarlama stratejileri ve Bursa ilinde bir uygulamaTokol, Tuncer; Özdemir, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
1973Kâra yönelmiş karar sistemiWiner, Leon; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Tokol, Tuncer
1974Koza ve i̇pek pazarlamasında karşılaşılan sorunlarTokol, Tuncer
1984Küçük işletmelerin pazarlama sorunlarıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Tokol, Tuncer
1999Küçük ve orta ölçekli imalat sanayinin pazarlama sorunları ve KKTC'de bir uygulamaTokol, Tuncer; Tümer, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Küçük ve orta ölçekli işletmeler ile büyük ölçekli işletmelerin entegrasyonu ve Türk otomotiv sanayindeki uygulamaların araştırılmasıTokol, Tuncer; Nardağ, Murat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1992Menkul kıymet pazarlaması ve Türkiye uygulamasıTokol, Tuncer; Kırçova, İbrahim; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1997Pazarlama çevre duyarlılığı ve bir uygulamaTokol, Tuncer; Gölcü, Levent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2001Pazarlama kararlarında etik değerlerin rolü ve bir uygulamaTokol, Tuncer; Özdemir, Erkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1973Proje planlama ve denetim yöntemleriTokol, Tuncer
1983Reklamcılığın gelişme potansiyeli ve sorunlarıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Tokol, Tuncer
1990Reklamın toplum üzerindeki etkileriTokol, Tuncer; Ener, Neriman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.