Browsing by Author Tüz, Melek

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2008-05-06Aile şirketlerinin kurumsallaşma süreci ve bir uygulama örneğiTüz, Melek; Sungurtekin, Pınar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2016-01-31Bursa’da bilim ve teknolojide sürdürülebilir projeler üreten sivil toplum kuruluşları (STK) arası diyaloğun geliştirilmesiUludağ Üniversitesi/İşletme Bölümü.; Uludağ Üniversitesi/Felsefe Bölümü.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Mikrobiyoloji Bölümü.; Tüz, Melek; Çüçen, A.Kadir; Akçağlar, Sevim
2004Eleman seçme ve yerleştirme sürecinde kullanılan psikoteknik test sonuçlarının bireysel performans değerleme sonuçlarıyla ilişkisiTüz, Melek; Doğan, Zeynep Erkek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003İnsan kaynakları açısından kurum imajının performansa etkileriTüz, Melek; Küçük, Ferit; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1996İnsan kaynakları stratejisi ve Silahlı Kuvvetler uygulamasıTüz, Melek; Özdil, Bülent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1996İnsan kaynakları yönetiminde toplam kalite yönetimiTüz, Melek; Pakdil, Fatma; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2005İşletmelerde eğitim faaliyetlerinin etkinliğinin ölçülmesi ve bir uygulamaTüz, Melek; Eroğlu, Umut; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2004Kültürlerarası yönetim açısından yönetici değerlerinin karşılaştırılmasıTüz, Melek; Altıntaş, Füsun Çınar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2004Norm kadro ve norm kadro uygulamasıTüz, Melek; Erdem, Fikrullah; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2000Organizasyonel yurttaşlık davranışı ve bir uygulamaTüz, Melek; Çınar, Füsun; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2009-03-27Orta öğretim kurumlarında kalite denkliği : Uygulama örneklerTüz, Melek; Küçükkayalar, Borga; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim-Organizasyon Bilim Dalı.
2003Örgütsel değişim ve örgüt geliştirme: Bursa Organize Sanayi Bölgesi'ndeki işletmeler üzerinde bir uygulamaTüz, Melek; Dinler, Arzu Melek; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2005Örgütsel DNA ve bir uygulamaTüz, Melek; Çandır, Ercan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2007Örgütsel iletişimde nöro linguistik programlama (NLP) ve bir uygulamaTüz, Melek; Uysal, Fatma Gül; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim-Organizasyon Bilim Dalı.
2001Sürekli iyileştirme sürecinde toplam üretken bakımın yeriTüz, Melek; Cömert, İrem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1998Toplam kalite yaklaşımında performans yönetim sistemiTüz, Melek; Özcan, Gürsel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2002Yeni ekonominin insan boyutuTüz, Melek; Orhan, Ferit; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1999Yerel yönetimlerde imaj çalışması, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nde bir örnek uygulamaTüz, Melek; Abraş, Güzin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Yardımcı Bilim Dalı.