Browsing by Author Soydan, Hakkı

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
1994Bankaların sermaye piyasasındaki aracılık faaliyetleriSoydan, Hakkı; Doğan, Figen; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1978Holding ve bağlı şirketlerinde dönem içi işlemlerin muhasebeye yansıtılması ve bilgi akışıUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Soydan, Hakkı
1997İşletmelerde kar planlama aracı olarak satış bütçesinin hazırlanmasıSoydan, Hakkı; Tuğay, Osman; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1995Karşılaştırmalı olarak vadeli işlemler (forward, future ve opsiyonlar) ve Türkiye'de uygulanabilirlikleriSoydan, Hakkı; Erdoğan, Nilgün; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1997Otel işletmelerinde karlılık analizleri ve bir uygulamaSoydan, Hakkı; Yener, Bahadır; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1997Tüketim kooperatiflerinde muhasebe uygulamalarıSoydan, Hakkı; Yüzer, Can; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1998Türk bankacılık sisteminde ticari bankalarda fon yönetim kararlarıSoydan, Hakkı; Saker, Selvin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1999Uluslararası muhasebede vergilendirme sorunları(Çokuluslu şirketlerin ve vergilendirilmesi ve Türkiye'deki uygulama)Soydan, Hakkı; Ildır, Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.