Browsing by Author Sobacı, Mehmet Zahid

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2018-06-29E-demokrasi bağlamında siyasal parti web sitelerinin içerik analiziSobacı, Mehmet Zahid; Dağkılıç, Muhammed Burak; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.
2014-08-19E-devlet ve Türk Emniyet Teşkilatı: Polnet örneğiSobacı, Mehmet Zahid; Arı, Bekir Enes; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.
2018-09-12Kamu-özel işbirliği literatürü üzerine bir içerik analizi: 1979-2017 dönemiSobacı, Mehmet Zahid; Uysal, Yusuf; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.
2009-07-28Politika transferi bağlamında ulusal ve global düzeydeki idari reformların analiziParlak, Bekir; Sobacı, Mehmet Zahid; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.
2016Türkiye'de yerel yönetimlerde yöneticiler ve vatandaşlar perspektifinden e-devlet'in benimsenmesi: Bursa Büyükşehir Belediyesi örneğiSobacı, Mehmet Zahid; Gürses, Fatih; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.
2016Türkiye'deki bağımsız düzenleyici kurumların formel bağımsızlığının ölçümüSobacı, Mehmet Zahid; Korkmaz, Mehmet Fürkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Yönetim Bilimleri Bilim Dalı.