Browsing by Author Sivrioğlu, Konçuy

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Diz osteoartriti tedavisinde iyontoforezin etkinliğiSivrioğlu, Konçuy; Raif, Serap Latif; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
1998Fibromyalji sendromunda egzersiz tedavisinin nöroendokrin fonksiyonlara etkileriSivrioğlu, Konçuy; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2017Meme kanseri ile ilişkili lenfödemi olan hastalarda medyan ve ulnar sinirlerin elektrodiyagnostik sinir ileti çalışmaları ve ultrasonografi ile değerlendirilmesiSivrioğlu, Konçuy; Karakullukçuoğlu, Zeynel; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2011Nörolojik rehabilitasyon hastalarında fonksiyonel durum, çevresel etmenler, katılım ve depresyonun yaşam kalitesi ile ilişkisiSivrioğlu, Konçuy; Kandemir, Arda; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2018Omurilik yaralanmalı hastalarda idrar yolu enfeksiyonları ve yüksek dirençli mikroorganizmaların prevalansıSivrioğlu, Konçuy; Biçer, Zemzem Tuba; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.
2013Omurilik yaralanmalı hastalarda karotis intima - media kalınlığı ve nabız dalga analizi ile ateroskleroz varlığı ve yaygınlığının değerlendirilmesiSivrioğlu, Konçuy; Biçer, Mehmet Ali; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı.