Browsing by Author Sarandöl, Aslı

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Behçet hastalarında ruhsal belirtiler ve cinsel işlev bozukluklarıSarandöl, Aslı; Avcı, İlknur Kiraz; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2014İki uçlu mizaç bozukluğu-ı hastası bakım veren yük düzeyinin, şizofreni hastası bakım veren yük düzeyiyle karşılaştırılmasıSarandöl, Aslı; Hancı, Nurcan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2018Meme kanseri hastalarında eşler arası uyum ve sosyal destek düzeyinin depresyon, anksiyete, benlik saygısı ve cinsellik üzerine etkilerinin incelenmesiSarandöl, Aslı; Duran, Kübra; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2016Obez olan ve obez olmayan bireylerde cinsel işlev bozukluğu sıklığının karşılaştırılmasıSarandöl, Aslı; Aydın, Naciye Kılıç; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2020-03-03Şiddet gören kadınların depresyon, psikolojik dayanıklılık ve benlik saygıları üzerine bir araştırmaSarandöl, Aslı; Karaoğlan, Çağla; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sağlık Bilimleri Enstitüsü/Psikiyatri Anabilim Dalı/Klinik Psikoloji Bilim Dalı.
2012Şizofreni spektrum bozukluğu hastalarında obezite oluşumunu etkileyen biyolojik parametrelerin araştırılmasıSarandöl, Aslı; Mercan, Şener; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.
2016-05-06Tıp fakültesi son sınıf öğrencilerinde dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, anksiyete ve depresyon belirtilerinin sıklığıUludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Halk Sağlığı Anabilim Dalı.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı.; Taneri, Petek Eylül; Akış, Nalan; Sarandöl, Aslı