Browsing by Author Sabuncuoğlu, Zeyyat

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 57  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2005360 derece performans değerleme sistemi ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Dinç, Emtullah; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Yönetim-Organizasyon Bilim Dalı.
1984Banka yönetiminde insan ilişkilerinin önemiUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Sabuncuoğlu, Zeyyat
1991Basın işletmelerinde yönetsel sorunlar ve modellerin analiziSabuncuoğlu, Zeyyat; Özman, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003Bilgi yönetimi açısından yetkinliklere dayalı performans yönetim sisteminin analizi ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Sayılar, Yücel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1986Bilgisayarın otel yönetimine getirdiği değişikliklerSabuncuoğlu, Zeyyat; Yavuz, Gülay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1993Bursa ili kamu kuruluşlarındaki halkla ilişkiler çalışmalarıSabuncuoğlu, Zeyyat; Asa, Yurdanur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1985Çalışma grubunun analiziLe Maitour, Louis - Marie; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Sabuncuoğlu, Zeyyat
2003Çatışma yönetimi stratejileri ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Kaya, İlknur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1993Doğal grupların analizinde sosyometrinin rolüSabuncuoğlu, Zeyyat; Şirin, Meral; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2011Duygusal zeka ve iletişim arasındaki ilişki: Bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Eröz, Sibel Sü; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1999Eğitim ihtiyacının planlanması ve değerlemesinde yöntemler (Bursa`daki yabancı sermayeli işletmelerde uygulama örnekleri)Sabuncuoğlu, Zeyyat; Aydın, Gülçer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1996Endüstri firmalarında uygulanan sistem yaklaşımı içinde etkin liderin konumu ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Arın, Bülent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Ana Bilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
1995Endüstri işletmelerinde işgücü planlama teknikleri ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Merden, Seher; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1976Endüstriel ilişkiler sistemlerinin kuramsal analiziCaire, Guy; Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi.; Sabuncuoğlu, Zeyyat
1982Endüstriel yorgunluk ve çalışma mutluluğuSabuncuoğlu, Zeyyat
2013-06-20Etik ve insan kaynakları ilişkisinin analiziSabuncuoğlu, Zeyyat; Becerikli, Serra; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1992Etkin yönetimde toplantı tekniği ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Öztürk, İbrahim Hakkı; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2003Halkla ilişkiler ve etikSabuncuoğlu, Zeyyat; Aydemir, Başak Aydem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2007-02-09Hastanelerde halkla ilişkiler teknikleri ve bir uygulamaSabuncuoğlu, Zeyyat; Can, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
1994Hastanelerde performans değerlemesiSabuncuoğlu, Zeyyat; Başol, Konuralp; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.