Browsing by Author Saba, Davit

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Açık kalp cerrahisi sonrası karaciğer fonksiyon testi ve hiperbilirubinemiSaba, Davit; Tüydeş, Oktay; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2012Çalışan kalpte yapılan koroner bypass cerrahisi sırasında kardiyopulmoner bypassa dönüşümün mortalite ve morbidite üzerineSaba, Davit; Önder, Tolga; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2011Euroscore'u düşük hastalarda, çalışan kalpte ve kardiyopulmoner baypas kullanılarak yapılan koroner arter cerrahisi sonrası erken, orta ve uzun dönem sonuçların karşılaştırılmasıSaba, Davit; Karal, İlker Hasan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2014Kronik kalp yetmezliği'nin akut alevlenmesinin kardiyojenik şok evresinde kısa süreli ventrikül destek sistemlerinin etkinliğiSaba, Davit; Yılmaz, Ekrem; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2012Pompalı koroner arter baypaslar, kros klempli-kros klempsiz operasyonlarSaba, Davit; Türkücüoğlu, İbrahim; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2011Pompalı koroner baypas ile çalışan kalpte yapılan koroner baypas cerrahisi sonrasında akut böbrek hasarı gelişiminin karşılaştırılmasıSaba, Davit; Sevingil, Tolunay; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2009Pompalı ya da pompasız çalışan kalpte koroner baypas cerrahisi (KABG) kalp kasını etkiler mi?Saba, Davit; Kumtepe, Gencehan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.
2008Postoperatif perikardiyal adezyonları önlemede biyoemilebilir polilaktid bariyerin etkinliğinin tavşan modelinde araştırılmasıSaba, Davit; Gürbüz, Orçun; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı.