Browsing by Author Kotar, Erhan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
1996Aracı kurumlar ve muhasebesiKotar, Erhan; Uçar, Birsen; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
1993Finansal kiralama ve Türkiye örneğiKotar, Erhan; Öner, Sevil; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı
1996Mahalli idarelere bağlı iktisadi kuruluşlarda yönetim aracı olarak işletme bütçeleri ve bir uygulama denemesi (BUSKİ örneği)Kotar, Erhan; Gönül, Macide; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2000Muhasebe sisteminden elde edilen bilgilerin yatırım kararlarında kullanılmasıKotar, Erhan; Dokur, Şükrü; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1996Özel sigortalar ve özel sigorta fonlarının plasmanıKotar, Erhan; Çabuk, Şermin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1994Repo işlemleri ve Türkiye uygulamasıKotar, Erhan; Atasever, Fatma; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1993Risk sermayesi ve Türkiye'de uygulanabilirliğiKotar, Erhan; Erdem, Lale Karabıyık; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Bölümü
1998Tek düzen muhasebe sistemi maliyet muhasebesi uygulamasıKotar, Erhan; Öncel, Oya; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1990Türk Eximbank ve kullandırdığı kredilerKotar, Erhan; Öztürk, Neslihan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1996Yatırım fonları ve muhasebesiKotar, Erhan; Mızrak, Zafer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.