Browsing by Author Keser, Aşkın

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2020-06-22Çaba-ödül dengesizliği ve örgütsel adalet arasındaki ilişkiKeser, Aşkın; Gökbayrak, Nazlı Can; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
2019-09-13Çaba-ödül dengesizliğinin iş tatmini ile arasındaki ilişkinin araştırılmasıKeser, Aşkın; Tükenmez, Gamze; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
1997Çalışma yaşamında mesleki oryantasyon kavramının psiko-sosyal boyutu ve bir uygulamaAytaç, Serpil; Keser, Aşkın; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2012Çalışma yaşamında stres ve örgütsel bağlılığa etkisiKeser, Aşkın; Atay, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.
2003Çalışmanın anlamı, insan yaşamındaki yeri ve yaşam doyumu üzerine bir uygulamaAytaç, Serpil; Keser, Aşkın; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı.
2017-05-31Fazla vasıflılık algısı ve iş tatmini arasındaki ilişki ile narsisizmin bu ilişki üzerindeki düzenleyici değişken etkisiKeser, Aşkın; Tuy, Göksel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
2017-12-25İnsan kaynakları yönetiminde iş analizi: İnsan kaynakları danışmanları üzerine uygulamaKeser, Aşkın; Ekmekçi, Aykut; Uludağ Üniversitesi / Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
2013-06-24İş yaşamında yalnızlık algısının örgütsel vatandaşlık davranışı ile ilişkisi ve öğretmenler üzerinde bir uygulamaKeser, Aşkın; Karaduman, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
2017-10-30Örgütsel bağlılık türleri ile işten ayrılma niyeti arasındaki ilişkinin araştırılmasıKeser, Aşkın; Acar, Hande; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Bilim Dalı.
2016-08-29Üretkenlik karşıtı iş davranışları ve örgütsel bağlılık arasındaki ilişkinin incelenmesine yönelik bir araştırmaKeser, Aşkın; Tüfekçi, Ülviye; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.