Browsing by Author Kemer, Osman Barbaros

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2017-11-13Azerbaycan'ın dış ticaretinde lojistiğin önemi ve lojistik merkez araştırmasıKemer, Osman Barbaros; Bayramlı, Pervin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Anabilim Dalı/Uluslararası Ticaret Bilim Dalı.
2019-06-25Azerbaycan-Türkiye dış ticaret ilişkileri ve Güney Gaz Koridoru’nun etkisiKemer, Osman Barbaros; Eyvazov, Röyal; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Anabilim Dalı/Uluslararası Ticaret Bilim Dalı.
2019-09-10Dış ticaretin kolaylaştırılması ve yetkilendirilmiş yükümlü statüsü uygulamalarıKemer, Osman Barbaros; Atay, Hüseyin; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Anabilim Dalı/Uluslararası Ticaret Bilim Dalı.
1989Ekonomide tarımsal mekanizasyonun rolü ve Türkiye örneğiKemer, Osman Barbaros; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2019-06-27Küresel pazarlarda milli markanın yaratılması ve Azerbaycan örneğiKemer, Osman Barbaros; Hüseynov, Adil; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret Anabilim Dalı/Uluslararası Ticaret Bilim Dalı.
2016-06-27Türk imalat sanayiinin endüstri-içi dış ticareti-Güney Kore ile bir karşılaştırmaKemer, Osman Barbaros; Aydemir, Muhammed Fatih; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Anabilim Dalı/Uluslararası Ticaret Bilim Dalı.