Browsing by Author Kaymaz, Kurtuluş

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
2017-03-03Aile işletmelerinde aile üyeleri-profesyonel yönetici çatışmalarının profesyonel yöneticilerin performansı üzerindeki etkileriKaymaz, Kurtuluş; Demircan, Hale; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2002Beceriye dayalı ücretleme sistemi ve bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Kaymaz, Kurtuluş; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2018-08-28Bilgi güvenliği stres faktörlerinin iş tatminin üzerindeki etkileri: AR-GE merkezi olan işletmeler üzerine bir araştırmaKaymaz, Kurtuluş; Erbi, Halil; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2011Determining factors hindering university-industry collaboration: An analysis from the perspective of academicians in the context of entrepreneurial science paradigmUludağ Üniversitesi.; Kaymaz, Kurtuluş; Eryiğit, Kadir Yasin
2022-03-29Dijitalleşmenin insan kaynakları süreçleri üzerindeki etkisi: Bankacılık sektöründe bir araştırmaKaymaz, Kurtuluş; Charkazzade, Ilgar; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2021-07-08Doktor-yöneticilerin yönetsel becerilerinin çalışanların iş tatmini üzerindeki etkileri: Sağlık işletmelerine yönelik bir araştırmaKaymaz, Kurtuluş; Ergüder, Merve Şengül; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.; 0000-0002-9339-5253
2008-08-29Geribildirim sisteminin çalışan perfomansı üzerine etkileri ve bir uygulamaAstarlıoğlu, Sabri; Kaymaz, Kurtuluş; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2017-04İnsan kaynakları alt süreçlerinde algılanan belirsizliğin çalışanların performansı üzerindeki etkileriKaymaz, Kurtuluş; Kirişçi, Özge; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-09-18İnsan kaynakları sistemlerindeki formalleşme düzeyinin çalışan motivasyonu ve işten ayrılma niyeti üzerindeki etkileri: Bir telekomünikasyon firmasında araştırmaKaymaz, Kurtuluş; Bilici, Elif Esra; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2020-02-17İş yerine gidiş ve dönüşün işten ayrılma niyetine etkisi: İş yaşam dengesinin aracılık rolüKaymaz, Kurtuluş; Alper, Elif Nur; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-08-27Tekno-stresin çalışanların işten ayrılma niyeti üzerindeki etkisiKaymaz, Kurtuluş; İlseven, Serhat; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2020Yenilikçi iş davranışının öncülleri üzerine bir araştırmaKaymaz, Kurtuluş; Özay, Mustafa Ali; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.