Browsing by Author Kasap, Gülay

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2010-01-13Çevresel performansın geliştirilmesinde yeşil tedarik zinciri yönetimiKasap, Gülay; Peker, Deniz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2019-07-05İmalat sektöründe faaliyet gösteren KOBİ’lerde yeşil tedarik zinciri yaklaşımının uygulanması: Bursa ilinde bir araştırmaKasap, Gülay; Ufuk, Müge; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2019İmalat sektöründe faaliyette bulunan KOBİ’leri yeşil tedarik zinciri uygulamalarına iten nedenler üzerine Bursa ilinde bir araştırmaBursa Uludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme Bölümü.; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.; Kasap, Gülay; Ufuk, Müge
2019-09-13Toplu taşıma kullanan öğrencilerin hareketliliğinin analizi: Bursa örneğiKasap, Gülay; Yılmazdamar, Ersel; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.
2007Üretim planlamasında çok hedefli doğrusal hedef programlama ve bir tekstil işletmesinde uygulamaKasap, Gülay; Öztürk, Mustafa Umut; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Pazarlama Bilim Dalı.
2022-07-25Yeşil tedarik zinciri süreçlerinde yenilikçi teknolojilerin kullanımı: Bursa ilinde bir araştırmaKasap, Gülay; Şaşmaz, Fatmanur Torun; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı.; 0000-0002-0978-963X