Browsing by Author Kahveci, Ramazan

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2006Diyabetik ayak tedavisinde negatif basınçlı pansuman uygulamasıKahveci, Ramazan; Etöz, Abdullah; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
1989Sekel facial paralizide otojen serbest kas grefti ile rekonstrüksiyonKahveci, Ramazan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı.
2015Sıçan modelinde epinörium defektli sinir hasarında yağ grefti kullanılmasının sinir iyileşmesi üzerine etkisinin incelenmesiKahveci, Ramazan; Tunalı, Orhan; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2015Sıçan modelinde erken dönem sinir onarımında yağ grefti kullanılmasının sinir iyileşmesi üzerine etkisinin incelenmesiKahveci, Ramazan; Ersen, Burak; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2015Sıçan modelinde geç dönem sinir onarımında yağ grefti kullanılmasının yara iyileşmesi üzerine etkisinin incelenmesiKahveci, Ramazan; Aksu, İsmail; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstriktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2009Sıçanlarda periferik sinir onarımında skar oluşumunu önlemek için Gore-Tex® (politetrafloroetilen) ve Contractubex® (allantoin, heparin, exractum cepae) kullanımı -deneysel çalışma-Kahveci, Ramazan; Kahraman, Ahmet; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2011Tavşanlarda mandibula kırıklarının tesbitinde değişik yöntemlerin karşılaştırılmasıKahveci, Ramazan; Aydın, Ufuk; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2017Temporomandibular eklem disk bozukluklarında yağ greftinin etkisiKahveci, Ramazan; Kalay, Ayşe; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2009Tendon hasarı sonrası gelişen yapışıklığın önlenmesinde iki taraflı kompozit meş biomateryal (HI-TEX PARP MP) kullanımı: Deneysel çalışmaKahveci, Ramazan; Rahımlı, Madına; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.
2013Yağ grefti kullanımının kıyılmış yağ greftleri yaşayabilirliği ve sağ kalımı üzerine etkisinin araştırılmasıKahveci, Ramazan; Altınkaya, Süleyman; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı.