Browsing by Author Kılkış, İlknur

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
20104857 sayılı İş Kanunu çerçevesinde asıl işveren - alt işveren ilişkisi ve sonuçlarıKılkış, İlknur; Binici, Sedat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.
20074857 sayılı İş Kanunu'nun insan kaynakları yönetimine etkisiKılkış, İlknur; Arı, Elif; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Psikolojisi ve İnsan Kaynakları Yönetimi Bilim Dalı.
2014-07-256331 sayılı kanun çerçevesinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin desteklenmesiKılkış, İlknur; Engin, Tuğba; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilim Dalı.
2010-06-21Girişimci kadın ve erkeklerin başarı algısındaki farklılıklar: Küçük ölçekli işletmelerde Bursa ili örneğiKılkış, İlknur; Başol, Oğuz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2016-02-12İnsan kaynakları yönetiminin bir fonksiyonu olarak iş sağlığı ve güvenliğiKılkış, İlknur; Demir, Seçil; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilim Dalı.
2002İş kazası ve meslek hastalıklarında tarafların hak ve yükümlülükleri (sigortalı-işveren-SSK)Kılkış, İlknur; Şensoy, Erdal; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Bilim Dalı.
2010İş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasında iş güvenliği uzmanlığıKılkış, İlknur; Bıyıkçı, Erdal Timuçin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimleri Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.
2002İşsizlik sigortasının Türkiye'de uygulanabilirliğiKılkış, İlknur; Tamcı, Yakup Kadri; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2010Kriz dönemlerinde işsizliği önleyeci bir araç olarak kısa çalışma ödeneği ve etkinliğiKılkış, İlknur; Aydoğan, Gülfer; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.
1997Sermayeyi tabana yayan özelleştirme uygulamalarında yönetim biçimi olarak yönetime katılmaKılkış, İlknur; Karaca, Ergün; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
1991Türkiye'de kamu kesiminde endüstri ilişkileriEkin, Nusret; Kılkış, İlknur; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimleri Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı.