Browsing by Author Küçükkömürcü, Şakir

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2011Endometriozisli hastalarda endometrial fas protein ekspresyonuKüçükkömürcü, Şakir; Kayaoğlu, Murat; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.
2007Hiperemezis gravidarum etyopatogenezinde helicobacter pylori enfeksiyonunun yeriKüçükkömürcü, Şakir; Özdil, Murat; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.
2009Preeklamptik hastalarda kardiak troponin I düzeyi ve magnezyum sülfat tedavisinin kardiak troponin I düzeyine etkisiKüçükkömürcü, Şakir; Çot, Özgür; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.
2013-07-25Prenatal mozaik trizomi 17’li yeni bir olguUludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Tıbbi Genetik Anabilim Dalı.; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.; Şahintürk, Serdar; Türe, Mehmet; Gülten, Tuna; Küçükkömürcü, Şakir; Yakut, Tahsin
2013Preterm doğumun öngörülmesinde servikovajinal vascular endothelial growth factor (VEGF) düzeylerinin servikal uzunluk ile korelasyonuKüçükkömürcü, Şakir; Yılmaz, Embiye; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.
2014Tubal ektopik gebelik olgularında beta-hcg değerleri ile tubal trofoblastik invazyon arasındaki ilişkiKüçükkömürcü, Şakir; Yücel, Koray Güneş; Uludağ Üniversitesi/Tıp Fakültesi/Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı.