Browsing by Author Ildır, Ali

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2022-03-17Basel kriterleri ve bankacılık sektörüne uygulanması: Bir banka örneğiIldır, Ali; Palabıyık, Cansu; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.; 0000-0001-9058-481X
2003Bodur ve standart meyve cinsleri verim ve maliyet karşılaştırması Bursa uygulamasıIldır, Ali; Karakule, Bertuğ; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
2016-06-27İç kontrol kavramı, unsurları ve bir kamu kurumunda iç kontrol sisteminin oluşturulmasına yönelik uygulama ve sistemin etkinliğinin değerlendirilmesi: Yalova Üniversitesi örneğiIldır, Ali; Türkdoğan, Nejla; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2006Uluslararası finansal raporlama standartları UFRS 1 örnek uygulaması ve THP arasındaki ortaya çıkabilecek sorunlarIldır, Ali; Özpınar, İlhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1999Uluslararası muhasebede vergilendirme sorunları(Çokuluslu şirketlerin ve vergilendirilmesi ve Türkiye'deki uygulama)Soydan, Hakkı; Ildır, Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1992Yol inşaat maliyetlerinin planlanması ve kontrolüErtürk, Halis; Ildır, Ali; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.