Browsing by Author Işığıçok, Özlem

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2008-08-27Emek piyasası perspektifinden mesleki eğitime bakış: Meslek lisesi öğrencilerinin piyasa algısı üzerine bir araştırma (Bursa örneği)Işığıçok, Özlem; Emirgil, Burak Faik; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2009Emeklilik sistemi ve sağlık hizmetleri açısından sosyal güvenlik reformunun değerlendirilmesiIşığıçok, Özlem; Seçginel, Ferhat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2014-06-05İnsan kaynakları yönetiminde çalışanların yönetime katılması ve öneri sistemlerinin firmalara sağladığı katkılar üzerine farklı sektörlerden uygulama örneğiIşığıçok, Özlem; Galipoğlu, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2009İşletmelerde sosyal sorumluluk projelerinin geliştirilmesine ilişkin bir örnek incelemeIşığıçok, Özlem; Özgün, Aslı; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
1997Küreselleşme süreci çerçevesinde sosyal diyalog (Çeşitli ülke örnekleri ve Türkiye)Baştaymaz, Tahir; Işığıçok, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi Anabilim Dalı.
2019-07-05Okuldan işe geçiş: Türkiye’de eğitimden ayrılan gençlerin işgücü piyasası ile bütünleşmesiIşığıçok, Özlem; Emirgil, Burak Faik; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı.
2013-12-23Türkiye'de yerel yönetimlerin sosyal politikaya bakış açısı "sosyal belediyecilik" (Nilüfer ve Yıldırım Belediyesi örneği)Işığıçok, Özlem; Bayraktar, Bahar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Anabilim Dalı/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bilim Dalı.