Browsing by Author Horuz, İlhami

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
1998-09-10Absorbsiyonlu soğutma sistemi kullanan bir otomobil kliması projelendirilmesiHoruz, İlhami; Sevinecek, Bedii Özgür; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Termodinamik Anabilim Dalı.
1990-08-31Absorbsiyonlu soğutma sistemlerinden amonyak - su çifti ile lityum bromür - su çiftinin mukayesesiYamankaradeniz, Recep; Horuz, İlhami; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Makine Mühendisliği Anabilim Dalı.
2000-07-26Alternatif bir otomobil klimasıHoruz, İlhami; Kaynaklı, Ömer; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Makine Mühendisliği Anabilim Dalı.
2004Soğurmalı ısı yükselticilerinde amonyak-su ile lityum bromür-su eriyiklerinin karşılaştırılmasıUludağ Üniversitesi/Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu.; Uludağ Üniversitesi/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği Bölümü.; Kurem, Eşref; Horuz, İlhami
2003-08-08Tek ve çift kademeli absorbsiyonlu ısı yükselticileriHoruz, İlhami; Aydın, Metin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Makine Mühendisliği Anabilim Dalı.
2003-02-20Tek ve çift kademeli absorpsiyonlu soğutma sistemlerinin simülasyonu ve kıyaslamasıHoruz, İlhami; Çelik, Ethem Engin; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Makine Mühendisliği Anabilim Dalı.
2006Yakıt pilleri ve kullanım alanlarıHoruz, İlhami; Çavuşoğlu, Abdullah; Uludağ Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Makine Mühendisliği Anabilim Dalı.