Browsing by Author Gültekin, Filiz

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-01-28Anne babaların evlilik uyumu ile ergenlerdeki benlik saygısı arasındaki ilişkiGültekin, Filiz; Tunca, Aslı; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı.
2000Lise öğrencilerinin kendini açma davranışlarının kimlik gelişim düzeyleri açısından incelenmesiAltıntaş, Ersin; Gültekin, Filiz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı.
2001-04-01Lise öğrencilerinin kendini açma davranışlarının kimlik gelişim düzeyleri açısından incelenmesiUludağ Üniversitesi/Eğitim Fakültesi/Eğitim Bilimleri Bölümü.; Gültekin, Filiz
2019-08-09Lise öğrencilerinin mesleki olgunlukları, kariyer kararı verme güçlükleri ve kariyer kararı verme öz yetkinlikleri arasındaki ilişkilerin incelenmesiGültekin, Filiz; Duru, Hazel; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı.
2017-02-08Öğretmen adaylarının psikolojik sağlamlık, duygusal zekâ özellikleri ve kariyer geleceği algıları arasındaki ilişkinin incelenmesiGültekin, Filiz; Özkan, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı/Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bilim Dalı.
2019-08-09Psikolojik danışman adaylarının yaşamda anlama ilişkin görüşlerinin incelenmesiGültekin, Filiz; Çalışkan, Esra Kılavuz; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı.
2019-08-09Türkiye’de ilkokula devam eden Suriyeli çocukların akran ilişkilerinin incelenmesiGültekin, Filiz; Sinan, Feyza Nur; Bursa Uludağ Üniversitesi/Eğitim Bilimleri Enstitüsü/Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bilim Dalı.