Browsing by Author Güç, Ahmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 29  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2010-03-221990 sonrası dönemde Arnavutluk'ta dini hayatGüç, Ahmet; Hoxha, İslam; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2013-01-03Barnaba İncili: Değeri, muhtevası ve tahliliGüç, Ahmet; Meydan, Emine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2013-04-16Batı'da islamofobi ve kiliseGüç, Ahmet; Ayık, Mustafa Arif; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2005Bîrûnî'ye ve İbn Hazm'a göre HıristiyanlıkGüç, Ahmet; Aşirov, Tahir; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2017-02-23Bosna Hersek'te Hıristiyanlık ve günümüzdeki durumuGüç, Ahmet; İmamoviç, Elvedin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2013-07-12Budizm'de ve Tibet Budizmi'nde inanç esaslarıGüç, Ahmet; Şarafullina, Aliya; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2006Bursa ve çevresindeki ziyaret yerleri ve bunların etrafında oluşan dini inançlarGüç, Ahmet; Alkaya, Hasan Basri; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2000Eski Türklerde cenaze törenleriGüç, Ahmet; Demirel, Serbülent; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2016The faith basics in Tibetan Buddhism and beyond the deathUludağ Üniversitesi/İlahiyat Fakültesi/Dinler Tarihi Anabilim Dalı.; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.; Güç, Ahmet; Sharafullina, Aliya
1999Hint dinlerinde Tanrı anlayışı (Hinduizm örneği)Güç, Ahmet; Karataş, İbrahim Ethem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2005Bir Hıristiyan apolojist olarak Saint Thomas AquinasGüç, Ahmet; Tarakcı, Muhammet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2009Hıristiyan Kutsal Kitab'ında din terimiGüç, Ahmet; Öztel, Yusuf; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2017-08-25Hıristiyanlaştırılmış Türkler (Tatarlar - Kreşinler)Güç, Ahmet; Sharafullina, Aliya; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2008Hıristiyanlıkta asli günah doktrini( Pavlus - Pelagius örneği )Güç, Ahmet; Doğan, Bilal; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2005Hıristiyanlıkta asli günah inancıGüç, Ahmet; Atay, Emine; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2010Kosova'da Katolik Kilisesi ve günümüzdeki durumuGüç, Ahmet; Paqarizi, Sead; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2012Kırım KaraylarıGüç, Ahmet; Suleymanov, Seyyar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2014-09-26Bir mistik olarak PavlusGüç, Ahmet; Caka, Eduart; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
2009-08-31Pavlus'un mektuplarıGüç, Ahmet; Caka, Eduart; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.
1999Tarihi - dini ve kültürel açıdan İznikGüç, Ahmet; Yalduz, Alparslan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Felsefe ve Din Bilimleri Anabilim Dalı/Dinler Tarihi Bilim Dalı.