Browsing by Author Gökırmak, Mert

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2005Feminizm ve İslam ilişkisi: "İslami feminizm"Gökırmak, Mert; İngün, Özlem; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı.
2012From foe to friend: Turkish-Russian relations in the 21st centuryUludağ Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi Bölümü.; Gökırmak, Mert
2017-05-10The impact of Russia's historical economic position on Russian identity and nationalismUludağ Üniversitesi/İktisadi İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü.; Gökırmak, Mert
2005İletişimsel kamunun gösterişçi tüketimi: Yeni toplumsal hareketlerGökırmak, Mert; Köktürk, Gökhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı.
2018-06-18Küreselleşen dünyada gençliğin politik katılım kültürü ve yeni iletişim teknolojileri: Dijital gençlikGökırmak, Mert; Akbal, Serhat; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı.
2017-07-07Sivil toplum ve siyasal iktidar ilişkisinin karşılaştırmalı analiziGökırmak, Mert; Yazıcı, Büşra; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı.
2015-02-16Sosyalizm sonrası Polonya'da kimlik milliyetçilik ilişkisinin politik kültürel yansımalarıGökırmak, Mert; Elmas, Recep; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/Kamu Yönetimi Anabilim Dalı/Siyaset ve Sosyal Bilimler Bilim Dalı.