Browsing by Author Eryılmaz, Mehmet

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 14 of 14
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-07-19Aile işletmelerinde aile üyesi olmayan çalışanların iş tatmininin örgütsel bağlılığa etkisi üzerine bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Birgül, Bahar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim Organizasyon Bilim Dalı.
2016-06-19Aile şirketlerinde stratejik planlamanın kurumsal performans üzerine etkilerine dair bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Yılmaz, Pakize; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-09-06Bursa şehrindeki aile işletmelerinin aile anayasası uygulamasına yönelik bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Cansabuncu, Dilek; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.
2005Değişim davranışı bağlamında örgüt topluluklarında örgütlerarası benzerlikler ve bir araştırmaEfil, İsmail; Eryılmaz, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim-Organizasyon Bilim Dalı.
2019-09-06Firmalarda iş sürekliliği yönetiminin öncülleri ve ardılları üzerine bir çalışmaEryılmaz, Mehmet; Kılıç, Ecem Arslankeçecioğlu; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2001İşletmelerde sanal takımlar ve bir uygulamaEfil, İsmail; Eryılmaz, Mehmet; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2018-12-10Kurum, endüstri ve kaynak bazlı faktörlerin firma performansı üzerine etkisine ilişkin bir araştırma A research on the effect of institution, industry and resource–based factors on firm performanceEryılmaz, Mehmet; Boztoprak, Hasan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2016-07-19Örgütlerde işgörenlerin kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetine ilişkin algılarının örgütsel bağlılıkları üzerine etkisi: bursa ili tekstil işletmelerinde bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Arslanboğa, Aslı; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-05-15Örgütlerde kurumsal risk yönetimi uygulama düzeyinin öncülleri üzerine bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Şener, Mert Mehmet; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-12-13Örgütlerde yeniliğin entelektüel sermaye ve rekabet avantajı ilişkisine aracılık etkisi üzerine bir araştırmaEryılmaz, Mehmet; Kara, Ceylan; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2019-02-07Örgütsel alanlarda kurumsal mantıklar arası rekabetin bir vasıtası olarak retorik: Kurumsal sosyal sorumluluk vakasıEryılmaz, Mehmet; Yıldız, Üzeyir; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.
2021-08-16Porter’ın elmas modeli ve Gine Cumhuriyeti bağlamında bir değerlendirmeEryılmaz, Mehmet; Diallo, Fatoumata Sadjo; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim-Organizasyon Bilim Dalı.; 0000-0002-8375-7425
2021-09-13A research on understanding the effects of foreign language proficiency on team leadership and performance in multinational teams: The case of survivor contestEryılmaz, Mehmet; Kallidumban, Shamsad; Bursa Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.; 0000-0002-4341-2342
2018-09-06Yönetim kurulu cinsiyet çeşitliliğinin kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetleri üzerine etkisi: Türkiye 500 araştırmasıEryılmaz, Mehmet; Çolakoğlu, Neşe; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı.