Browsing by Author Ertürk, Halis

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
1998Çevre sorunlarının çözümünde finansal yaklaşımlar ve bir uygulama örneğiErtürk, Halis; Cebe, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
1990-06Endüstri işletmelerinde stok politikaları ve stok hareketlerinin değerlendirilmesiErtürk, Halis; Durak, Dilek Özkan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1996Finansal türev ürünlerinde muhasebe esaslarıErtürk, Halis; Kaygusuz, Sait Yüksel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Ana Bilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
2005Hedef maliyetleme yönteminin yönetim kararlarındaki rolü ve mamul geliştirme aşamasında uygulanmasıErtürk, Halis; Acar, Funda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
1997Küçük ölçekli bankalarda kredilendirme süreci ve uygulama örneğiErtürk, Halis; Yücel, Rüya Babalık; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
2005Müşteri sermayesi yönetimiErtürk, Halis; Onur, Aytuğ; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2000Otel işletmelerinde maliyet kontrolü ve bir uygulamaErtürk, Halis; Poroy, Aylin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe Finansman Bilim Dalı.
2000Stratejik maliyet yönetimi ve bir uygulamaErtürk, Halis; Kaygusuz, Sait Y.; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
1996Tek düzen hesap planına göre maliyet hesaplarının incelenmesi ve uygulamaErtürk, Halis; Özel, Tülay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı.
2006Türev piyasalarda VAR yöntemiyle risk yönetimiErtürk, Halis; Cebe, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
2011-08-19Yalın üretim uygulayan işletmeler için muhasebe sistemiErtürk, Halis; Özçelik, Funda; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/Muhasebe-Finansman Bilim Dalı.
2009-10-27Yönetim açısından bölümlere göre raporlamaErtürk, Halis; Poroy, Nergis; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim Dalı/İşletme Bilim Dalı.