Browsing by Author Dinler, Zeynel

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 15 of 15
Issue DateTitleAuthor(s)
2005Çin ekonomisinde rekabet avantaji sağlayan etkenler ve rekabetin sürdürülebilirliğiDinler, Zeynel; Unay, İlkay; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi Bilim Dalı.
2005Enflasyon hedeflemesi teorisi: Gelişmekte olan ülkelerde uygulanabilirliği ve TürkiyeDinler, Zeynel; Özdemir, Metin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1995Finansal piyasalarda liberizasyon ve Türkiye örneğiDinler, Zeynel; Feridun, Yılmaz; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1999Futures piyasalar ve İzmir Pamuk Borsası`na uygulanabilirliğiDinler, Zeynel; Korkmaz, Suna; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Bölümü/İktisat Teorisi Anabilim Dalı.
1995GAP projesi ve Türkiye ekonomisine katkılarıDinler, Zeynel; Elgün, Mustafa; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1987Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kalkınması ve GAPDinler, Zeynel; Tunçsiper, Bedriye; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2002Güneydoğu Anadolu Projesi ve projenin bölge sanayisine etkileriDinler, Zeynel; Günay, Ayhan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi Bilim Dalı.
1996Kentsel büyüme-yönetimde etkinlik ve Bursa örneğiDinler, Zeynel; Dipevliler, Neslihan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi ve İktisat Tarihi Bilim Dalı.
2005Tarım sektörü açısından Türkiye-AB ilişkileriDinler, Zeynel; Kaderli, Neriman Alişoğlu; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Teorisi Bilim Dalı.
1998Tarımda teknolojik değişme ve istihdamDinler, Zeynel; Özdemir, Metin; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı/İktisat Politikası Bilim Dalı.
1996Türk otomotiv sanayi ve AB otomotiv sanayi karşısında rekabet şansıDinler, Zeynel; Ulupınar, Nesrin Yücel; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1996Türkiye imalat sanayinde yoğunlaşma ve etkileri: Karlılık ve ücretler açısından bir uygulamaDinler, Zeynel; Serel, Alpaslan; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
2001Türkiye'de bölgesel kalkınma ve Güneydoğu Anadolu ProjesiDinler, Zeynel; Öztürk, Nazım; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.
1987Türkiye'de planlı dönemde uygulanan turizm politikasıDinler, Zeynel; Gürbüz, Ali Kemal; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü.
2009Yerel/bölgesel kalkınmada kurumsal dönüşüm: Yeni sanayi bölgeleriDinler, Zeynel; Baysal, Bahar; Uludağ Üniversitesi/Sosyal Bilimler Enstitüsü/İktisat Anabilim Dalı.